Novi Sad Električar i majstor održavanja opreme

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Električar i majstor održavanja opreme
Naziv kompanije: Neoplanta AD

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Industrija mesa AD Neoplanta iz Novog Sada se bavi proizvodnjom mesa i mesnih prerađevina. Tradicija prerade mesa iz koje se razvila Neoplanta datira iz 1885. godine. Visok kvalitet i stroga kontrola zdravstvene ispravnosti i bezbednosti proizvoda doprineli su da NEOPLANTA postane prepoznatljiv brend i u zemlji i van nje. Zbog povećanja obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto:

Električar

Opis posla:

  • Defektaža i popravka kvarova na mašinama

  • Otklanjanje kvarova na električnim komponentama mašina i uređaja

  • Poštovanje i sprovođenje principa HACCP sistema u proizvodnji

  • Otklanjanje kvarova na opremi pratećih odeljenja(vodna stanica,mašinska sala,kotlarnica i odeljenja logistike)

  • Polaganje nove električne, telekomunikacione i druge mreže

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema elektro smera (III i IV stepen)-elektroničar

  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

  • Položen ispit za uklopničara

Maistor održavanja opreme

Opis posla:

  • Obavlja defektažu i otklanja kvarove na tehnološkoj opremi

  • Obavlja korektivne i druge intervencije na mašinama u toku procesa

  • Učestvuje u remontima mašina i mašinskim sklopovima procesne opreme.

  • Kvalitet izvršeni radni naloga prema instrukcijama i uputstvima korektivnog održavanja

  • Poštovanje i sprovođenje principa HACCP i drugi standarda koji su implementirani u proizvodnji

Uslovi: Srednja stručna sprema mašinskog smera (III i IV stepen)-mašinbravar ili mašinski tehničar

-Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Uslovi: Srednja stručna sprema mašinskog smera (III i IV stepana)

5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Ukoliko ste zainteresovani možete se prijaviti na brojeve telefona:

021/487-3814, 064/847-4977 – Jelena Jovanović

021/487-3920, 060/831-8869 – Nataša Vukelić

Informacije o oglašivaču

Šifra oglasa: 02-171265
Broj pregleda: 316
Objavljen: 19.10.2016. 11:35:52
Obnovljen: 21.10.2016. 11:05:14